Προσθήκες ομάδων προσανατολισμού, τομέων και ειδικοτήτων στα ΕΠΑΛ

Σας γνωρίζουμε ότι η αριθμ. 80885/Δ4/23-05-2014 Υπουργική Απόφαση με θέμα «Προσθήκες ομάδων προσανατολισμού, τομέων και ειδικοτήτων στα ΕΠΑΛ», έχει δημοσιευθεί στο ΦΕΚ 1366/τΒ΄/28-05-2014 και έχει αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Προγράμματος Διαύγεια με τον ΑΔΑ: ΒΙΙΨ9-ΧΩΚ.

Συγκεκριμένα για το 2ο ΕΠΑΛ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ροστίθενται:

1. Η ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ Γεωπονίας, τεχνολογίας τροφίμων και διατροφής με τομέα Γεωπονίας, τεχνολογίας τροφίμων και διατροφής και ειδικότητες: α) Τεχνικός φυτικής παραγωγής, β) Τεχνικός ανθοκομίας και αρχιτεκτονικής τοπίου και γ) Τεχνικός τεχνολογίας τροφίμων και ποτών.
  2. Η ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Υπάλληλος εμπορίας και διαφήμισης (στον υπάρχοντα τομέα Διοίκησης και Οικονομίας)

Προσθήκες ομάδων προσανατολισμού, τομέων και ειδικοτήτων στα ΕΠΑΛ ΦΕΚ 1366/τΒ΄/28-05-2014